חולצת רכיבה של FUNKIER

FUNKIER היא חברת אופנה בבעלותו של רוני קצב, מעצב ורוכב בעצמו, המתמחה בביגוד ספציפי לרוכבי אופניים. הם מתכננים ומעצבים את הביגוד בארץ, ומיצרים בסין, ובכך מגיעים לאיכות גבוהה מאוד ומחיר תחרותי ואפילו נמוך (בארץ) יחסית לאחרים.

הגעתי לFUNKIER כדי לבדוק חולצת CUSTOM לקומונת סינגל ספיד (עוד על כך, בהמשך) כשברקע אני בכל מקרה מחפש חולצה יפה בשבילי. רציתי משהו שונה, יפה, ואיכותי, ולא התאכזבתי.

כיום יש רק 9 דגמי חולצות לגברים, ו-3 לנשים. קצת מדאיג, כי היום זה חדש אבל מחר כל השבילים יהיו מלאים בזה. הצצה זריזה לאתר לרשימת הדגמים המלאה הראתה לי שיש עוד הרבה בקנה, אז אני לא דואג.

לפני הרכיבה, הנתונים של החולצה מאוד מרשימים: קצת קטנה (אני 1.78, לא קטן אבל גם לא ממש גדול, והיייתי צריך XL), עשוייה מחומר מנדף איכותי, כמובן שעם כיסים מאחורה, ריץ' רץ' עד חצי האורך, תפירה מושלמת ותוספת קטנה ויעילה של רוני: כיס אחורי נגד מיים (וזיעה) עם ריץ' רץ'. אידיאלי לטלפון.. לא צריך לפחד עליו יותר! (כמובן, שאי אפשר להוציא אותו כדי לענות או לצלם תמונות, אבל אי אפשר לקבל הכל..). קצת פחדתי מעובי החולצה ואיך היא תתנהג בחום ישראלי, אבל רוני הרגיע אותי שהכל תוכנן בשביל האקלים שלנו. אז לקחתי אחת לבדיקה. מחיר לצרכן 250 ש"ח, הרבה פחות מכל חולצה אחרת ברמות האלו.

ברכיבה עצמה כיס הטלפון התגלה כיעיל לטלפון אבל קשה מאוד למשחק – לא הצלחתי לסגור אותו ללא הורדת החולצה. למרות הרעיון החביב, את הטלפון שלי אני שומר, מוגן, בכיס, כדי שאוכל לצלם ולענות לשיחות חשובות. החששות לגבי החום התגלו כלא מוצדקות: החולצה הייתה מאווררת, נעימה, ונידפה זיעה בצורה מעולה ביום חם למדי (עדיין לא קייץ, אבל היו 25 מעלות בכייף), אפילו לא הייתי צריך לפתוח את הריץ'רץ'. הכיס האחורי קצת לחץ עם פנימית בתוכו, אולי הוא קצת קטן מהרגיל, אבל אני לא דואג – אני לא רוכב עם ציוד השרדות מאחורה (היום היה יום שונה).

בשורה התחתונה: במחיר מעולה, יצאתי עם חולצה יפה, מקורית, איכותית מאוד, ותוצרת (לפחות עיצובית) ישראל. אהבתי את התוצאה מאוד, וכנראה אני אבקר שם שוב כדי לבדוק עיצובים נוספים. מומלץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *